Нулом Геометриски Гроздобер Површина Килими, Сива, 5.00 '7.00'

Нулом Геометриски Гроздобер Површина Килими, Сива, 5.00 '7.00'

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Со дизајн во стилот на шевронен, овој преоден тепих со пруги ќе биде завршниот допир што го баравте. Изработен од меки издржливи влакна, овој килим ќе се држи во области со голем сообраќај во вашиот дом, додека останува мек под нозете. Со суптилни нијанси на бои, оваа подна обвивка беспрекорно ќе се спари со кој било од вашиот сегашен декор од модерен до боемски. Уживајте во секој простор во вашиот дом со нашите теписи погодни за миленичиња и лесни за нега. нулум Розана Преодна Шарени Површина Килим. Машина Направена. Произведено Во Турција. Материјал : 100% Полипропилен. Поддршка : 60% Јута, 40% Рециклиран Памук. Поставување : Само Во Затворен Простор. Препорачани Соби : Спална Соба, Трпезарија, Дневна Соба, Ходник, Кујна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата