27 Монитор На ViewFinity S 5K Со Thunderbolt 4, Мат Дисплеј и Паметни Карактеристики

27 Монитор На ViewFinity S 5K Со Thunderbolt 4, Мат Дисплеј и Паметни Карактеристики

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

DCI-P3 99% опсег на бои и 600 гниди на осветленост ја испорачуваат заситеноста и деталите на бојата што ги доведуваат вашите идеи во живописен живот, а фабричката калибрирана точност на бојата обезбедува вистинска претстава на бојата директно надвор од кутијата. ИНТЕРФЕЈСОТ е предмет на промена без претходна најава.* Мат Дисплејот драстично ги намалува рефлексиите на светлината без да го замагли вашиот поглед. Интелигентната Нега На Очите автоматски ја оптимизира осветленоста, ја намалува сината светлина и го елиминира треперењето на екранот, за да можете да внимавате на наградата. Мат Дисплејот драстично ги намалува рефлексиите на светлината без да го замагли вашиот поглед.

Параметри на производот

Стоката во категоријата