Јиселк Жени Лесни Работни Униформни Маици Врвови За Чистење На Вратот Графички Врвови За Чистење Со Џебови Блузи За Нега Пуловер Кошули Маици Маица, Розова М

Јиселк Жени Лесни Работни Униформни Маици Врвови За Чистење На Вратот Графички Врвови За Чистење Со Џебови Блузи За Нега Пуловер

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58 "Рамо До Ракав : 31см/12.20" Должина : 67см/26.38 "Вратот : 73см/28.74" Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Рамо До Ракав : 32см/12.60" Должина : 69см/27.17 "Вратот : 74см/29.13" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106cm/41.73 "Рамо До Ракав : 33cm/12.99" Должина : 71cm/27.95 "Вратот : 75cm/29.53" Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112cm/44.09 "Рамо До Ракав : 34cm/13.39" Должина : 73cm/28.74 "Вратот : 76cm/29.92" Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24" Рамо До Ракав : 35см/13.78" Должина : 75см/29.53" Вратот : 77см/30.31" Големина Шема(1инч=2.54 см) Добредојдовте На Yyeselk Click Тука За Yyeselk Мода Жените Облека, Јуниори Облека, Жените плус облека, ОБЛЕКА ЗА ЈУНИОРИ ПЛУС, тренд, Нови пристигнувања, маици за царинење за женски графички маички гроздобер; беспрекорни врвови со долги ракави за жени; смешна маица; женски пуловери и дуксери чистота; женски блузи Облечени секојдневно; бели кошули; блузи за култури За Жени Со Ракави; Смешни Кошули За Мачки; Гроздобер Маици Од 1982 Година За Жени; Женска Црна блуза; жени паѓаат ВРВОВИ; БЕЛА ЈАКА КОШУЛА ЖЕНИ; МАИЦИ за жени памук исечени; маици За Жени графички Маици трендовски; женски летни врвови; Кошули за жени облечени секојдневен пад; поло Кошула; трендовски врвови; Женски Врвови За чистење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата