Inktastic Тато Игри Другар - Аква Контролер Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Долги Ракави Боди

Inktastic Тато Игри Другар - Аква Контролер Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Долги Ракави Боди

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Прославете нов играч кој се приклучува на семејната игра со Гејмерскиот Пријател На нашиот Татко Со Долги Ракави. За поладно време, облечете го бебето во овој мек ползавец со долги ракави во одлично фитинг ребро за бебиња 1х1. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Белата е зашиена со 100% памучна нишка, рамни Шевови, двојно игла зашиени ребра врзување на вратот, рамената,ракавите и отворите на нозете, Засилено три-предвремено затворање на врзување. Ползавец Со Долги Ракави. Inktastic Тато Игри Другар - Аква Контролер Новороденче Долги Ракави Боди Унисекс Гранит И Бело w Уши 6 Месеци. Одлично за внук, внука или внук кој сака игри исто како и нивниот татко. Совршен подарок за млад обожавател на видео игри. Прославете нов играч кој се приклучува на семејната игра со Гејмерскиот Пријател на нашиот Татко - Аква Контролер Ползавец Со Долги Ракави. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. поп култура гејмер деца тато тато дете ќерка игра забава заедно јк.

Параметри на производот

Стоката во категоријата