Заштитен знак Ликовна Уметност Свеж Букет Платнена Уметност Од Кери Шмит, Бела Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Свеж Букет Платнена Уметност Од Кери Шмит, Бела Мат, Сребрена Рамка

Во магацинот.
DEN 583.84
Тековен:

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Свеж Букет" Платнена Уметност Од Кери Шмит, Бела Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Кери Шмит. Предмет : Цветни. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Параметри на производот

Стоката во категоријата