Флеш Мебел Николас Средината На Грбот Жолто-Портокалова Мрежа Мултифункционален Извршен Вртлив Officeономски Канцелариски Стол Со Прилагодливи Раце

Флеш Мебел Николас Средината На Грбот Жолто-Портокалова Мрежа Мултифункционален Извршен Вртлив Officeономски Канцелариски Стол

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Флеш Мебел Николас Средината На Грбот Жолто-Портокалова Мрежа Мултифункционален Извршен Вртлив Officeономски Канцелариски Стол со Прилагодливи Раце. Вградена Лумбална Поддршка. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 25,75"W x 27,5" D x 36,75-43,5 "H; Големина На Седиштето : 19" W x 17 "D x 18-23" H; Големина На Грбот : 17,5"W x 19-21" H; Големина На Раката : 27-31, 75"H од подот; 7,75 - 10,25" H од седиштето. Дизајн На Средината На Грбот со мрежест материјал што дише. Прилагодувањето На Задниот Агол Со Бесконечно Заклучување помага да се намали притисокот на дискот со промена на аголот на торзото.Намалете ги барањата за работа на минимум и произведете ја вашата најдобра работа на овој мултифункционален вртлив канцелариски стол. Пневматско Прилагодување На Висината На Седиштето. Црна Најлонска Основа со 5 Ѕвезди Со Тркалца со Двојни Тркала. Направете простор за оваа модерна убавина, надградете го столот на сите во канцеларијата, давајќи им на сите можност да имаат прилагодено искуство за седење. - Прилагодливо копче за висина на грбот прилагодува 2" нагоре и надолу - - брави за лопатки со Агол На Грбот во повеќе позиции - - брави за лопатки за контрола На Навалување во повеќе позиции - - Закривен грб со значителна лумбална потпора - - вртливото седиште со Контура ќе ве одржува во удобност - - рацете со Прилагодлива висина обезбедуваат олеснување на вратот и рамената-Добијте потпоренonomономски стол што може да биде во чекор со долги смени од 8 до 10 часа со леснотија . Копчето За Прилагодување На Затегнатоста на навалување ја прилагодува отпорноста на навалување наназад на столот. Овој стол доаѓа целосно натоварен за да ви помогне да преземете одговорност за вашиот ден.

Параметри на производот

Стоката во категоријата