Уметничка Жица Занает Жица: Месинг, Мерач, нозе

Уметничка Жица Занает Жица: Месинг, Мерач, нозе

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Завиткајте го вашиот рачно изработен занает во елеганција со оваа уметничка жица® занаетчиска жица. Месинг-облогата со плетенка се спротивставува на чипсување, оцрнување и лупење. Овој пакет обезбедува 5 стапки жица со 14 мерачи за дарежливо снабдување со издржливо завиткување. Уметничка Жица Занаетчиска Жица : Месинг, 14 Мерач, 5 стапки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата