Меридијан Мебел Ад Кајла Кадифе Стол

Меридијан Мебел Ад Кајла Кадифе Стол

Во магацинот.
DEN 5167.84
Тековен:

Изработен за удобност, Мебелот Од Меридијан Ад Кајла Кадифена Столица брзо ќе стане омилен. Закосено тафтување, прилагодено хромирано седење и модерен профил додаваат елеганција во секоја просторија. Кадифениот тапацир во вашиот избор на достапни бои го прави едноставно дополнување на вашиот постоечки стил. Дизајнирана за секојдневна употреба, металната рамка е силна и издржлива, осигурувајќи дека овој стол ќе остане стилски главен производ во годините што доаѓаат. Вклучената перница за фрлање го комплетира изгледот. Оваа ставка одговара на други парчиња Во Колекцијата Меридијан Мебел Ад Кајла. Димензии : 45.5 W x 37 D x 31 H во. Висина на седиштето : 18.5 во. Издржлива метална рамка тапацирана во кадифе. Прилагодени хромирани нозе. Изберете од достапните бои на ткаенината. Закосено тафтување. Фрли перница вклучени. Модерен стил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата