МЕКИ БУЦИ ПРЕДИВО, ПРИРОДНО

МЕКИ БУЦИ ПРЕДИВО, ПРИРОДНО

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Бернат Меки Буци Голема Топка е предиво со супер гломазна тежина во економична големина на голема топка што е совршено за плетена и капчиња облека, додатоци и проекти за декор на домот. Достапно во низа нијанси, ова предиво е идеално за многу различни модели. Гломазниот мерач работи брзо, со одлична дефиниција за бод. Погодно машина за перење и сушење за лесна нега. 100% акрилик.

Параметри на производот

Стоката во категоријата