Revlon ColorStay Сатен Мастило Течен Кармин, Долга Облека Богата Усна Бои, Отпуштен, 0. фл. оз

Revlon ColorStay Сатен Мастило Течен Кармин, Долга Облека Богата Усна Бои, Отпуштен, 0. фл. оз

Во магацинот.
DEN 159.68
Тековен:

Дали сте подготвени за долготраен течен кармин кој се чувствува добро како што изгледа? Изненадувачки удобен, овој брилијантно шарен кармин за долга облека-направен со навлажнувачко масло од семе од црна рибизла—трае до 16 часа. Само повлечете ја бојата и удобноста во еден чекор. Не е потребен горен слој. Достапно во 21 живописни, сатенско-завршни нијанси. Изненадувачки удобен, брилијантен, долготраен течен кармин кој не ги суши вашите усни. Повлечете го овој Кармин Ревлон за удобност во еден чекор, боја и долготраен сатенски сјај. Оваа флексибилна формула со високо пигментирани бои се движи со усните и содржи масло од семе од црна рибизла и витамин Е за да се спречи испукана боја на усните. Уживајте до 16 часа носење додека вашите усни се чувствуваат удобно цел ден. Одете на брилијантна боја и сатенска завршница во 21 уникатна нијанса од голи, до розови, до црвени, виолетови, виолетови, кафеави и многу повеќе. Ревлон има висококвалитетен, висок пигмент, смела шминка што ви е потребна за да бидете свои. Создадете секаков изглед-ден до ноќ, работен ден до викенд - со нашата долга облека обојте сенки за очи, ајлајнери, мат или сјајни кармини и многу повеќе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата