Визари Детски Ренџер ФГ Фудбалски Штипки

Визари Детски Ренџер ФГ Фудбалски Штипки

Во магацинот.
DEN 467.04
Тековен:

Детскиот Ренџер Визари ФГ фудбалски чевли / штипки се одлични фудбалски штипки за момчиња и девојчиња. Од мали димензии до мало дете и на големо дете. Големината е 8 Дете до големина 6 Големо Дете. Горниот дел е текстуриран синтетички горен дел. Тој е лесен, издржлив и отпорен на вода. Исто така, се одликува со надворешен ѓон СО две бои, обликуван тпу со заоблени столпчиња идеални за цврсти / тврди површини за играње на отворено и полиња за Девојчиња и Момчиња. Големини од 8 Мало дете До Големо дете 6. Горниот : текстура синтетички горниот. Тој е лесен, издржлив и отпорен на вода.

Параметри на производот

Стоката во категоријата