Lumitec Железнички Спектар RGBW ПРЕДВОДЕНА 12 10-30V 1.3 А @ 12v Засилувач Комунални Светло Со Четкани Сребрени Домување

Lumitec Железнички Спектар RGBW ПРЕДВОДЕНА 12 10-30V 1.3 А @ 12v Засилувач Комунални Светло Со Четкани Сребрени Домување

Во магацинот.
DEN 158.08
Тековен:

Поголем излез! Со до 100% поголема излезна светлина од неговиот претходник и елегантен изглед, Железница2 ја крева шипката. Целосно запечатена вода и во согласност СО IP67, што значи дека, и покрај одличниот изглед, таа е подеднакво ефикасна за употреба во надворешни, како и внатрешни апликации. Lumitec 101283 Железнички 2 Спектар RGBW ПРЕДВОДЕНА 12" 10-30 V 1.3 А @ 12v Засилувач Комунални Светло Со Четкани Сребрени Домување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата