Firestone Transforce HT LT265 75R E 10PR BSW Одговара: Доџ Рам Ларами

Firestone Transforce HT LT265 75R E 10PR BSW Одговара: Доџ Рам Ларами

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Firestone TRANSFORCE H/T2КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивкисекаква временска влечна засилен контрола надградена издржливост подолготраен животен преглед На шарите Огноотпорната Трансформација H/T2 е терен за автопат цела сезона гума произведена за лесни камиони.Гумите (повеќе..) Големина : 265/75Р16. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Автопат. Тип На Автомобил : Лесен Камион. Опсег На Оптоварување : Е (10 Слоја). Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата