Женски Слајд Сандали-Прстен На Прстите Отворен Пети Нов Стил Секојдневен Дише Летни Рамни Слајд Сандали # Сребрена-37

Женски Слајд Сандали-Прстен На Прстите Отворен Пети Нов Стил Секојдневен Дише Летни Рамни Слајд Сандали Сребрена-37

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Бризез Женски Слајд Сандали-Секојдневен Прстен Со Отворен Прст Прстен За Дишење Нов Стил Летни Рамни Слајд Сандали #726 Сребро-37има многу најубави работи на светот ветрот дува во лето и вие кои се насмевнувате слатко ~ Летото доаѓа, 7164 нови сандали се во продажба~~~. Потсетник : Пребарајте го името НА нашиот бренд БРИЗЕ во полето за пребарување, можете да најдете други поквалитетни и достапни артикли! ! !Пребарување клучни зборови : летен подарок,ретро,шупливи,боемски,женски желе сандали,женски флип-апостолки,женски сандали за нозе,спорт,секојдневни сандали,мафини,отворен прст,женски слајд сандали,женски сандали,крст ремен,женски гладијатор и сандали со врвки,женски сандали со потпетици,женски еспадрил сандали,римски,женски пешачење Сандали,женски клин сандали,женски платформа сандали,плажа сандали,подножје,ткаени,блиску пети,тока,квадратни пети,женски рамни сандали,летни сандали,риба уста,завој вовед во производот : женски слајд сандалиженски одмор одмор удобно дише ракав рамен дното сандали. Премиум Услуга : 30-ДНЕВНА Заштита На Купувачот.Враќање И Гаранција За Враќање На Парите! Значи, можете да ги купите нашите женски сандали со доверба!Изберете ги нашите летни сандали, не можеме да ви дозволиме да имате грижи!!!. sandals Size Chart : Size : 36US : 5.5UK : 3.5EU : 36Length : 9.06"Size : 37US : 6UK : 4EU : 37Length : 9.25"Size : 38US : 6.5UK : 4.5EU : 37.5Length : 9.45"Size : 39US : 7UK : 5EU : 38Length : 9.65"Size : 40US : 7.5UK : 5.5EU : 39Length : 9.84"Size : 41US : 8.5UK : 6.5EU : 40Length : 10.04"Size : 42US : 9UK : 7EU : 40.5Length : 10.24". Дополнителни Спецификации : Сандали Бои : Сребрени Сандали Големина : 37 Пол : Жени Погодна Пригода : Стил На Слободно Време : Секојдневен, Едноставен вамп материјал : стп единствен материјал : Гумена Пета Висока : 1,5 См Пакет : 1 Пар Чевли.

Параметри на производот

Стоката во категоријата