Унабинг Женска Ноќница Долна Облека Сатенска Хемиза Долна Облека Секси Ноќни Лизгалки Фустан За Спиење Секси Лизгалки Облека За Спиење

Унабинг Женска Ноќница Долна Облека Сатенска Хемиза Долна Облека Секси Ноќни Лизгалки Фустан За Спиење Секси Лизгалки Облека

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Големина : С САД : 4~6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУ : 6~8 ЕУ : 34~36 Биста : 85см/33.46" Половината : 80см/31.50" Должина : 75см/29.53" Големина : М САД : 8~10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУ : 10~12 ЕУ : 36~38 Биста : 89см/35.04" Половината : 84см/33.07" Должина : 77см/30.31" ГОЛЕМИНА : Л САД : 12~14 велика британија/ау : 14~16 еу : 38~40 биста : 95см/37.40" половината : 90см/35.43" должина : 79см/31.10" ГОЛЕМИНА : XL САД : 16~18 велика британија/ау : 18~20 еу : 40~42 биста : 101см/39.76" Половината : 96см/37.80" ДОЛЖИНА : 81СМ/31.89" женска Ноќница долна облека сатенска хемиза долна Облека Секси ноќни лизгалки фустан за спиење секси лизгалки облека за спиењекарактеристики : + материјал ● удобна и Мека Ткаенина, КОЈА ВЕ ПРЕГРНУВА НА СИТЕ ВИСТИНСКИ МЕСТА! Совршена мешавина на удобно и секси! Добро е да спиеш. Дише и лесен. €Карактеристики€Мазна сатенска и чипка ткаенина. Лесна, мека и квалитетна ткаенина што дише. ®Појавување на свилен сатенски долна облека ноќна облека халтер хемиза ноќница, можете да ја носите како ноќен фустан или да одговарате на ноќниот фустан со наметка. ●Прилика}оваа женска сатенска чипка долна облека со целосно лизгање хемис е совршена за Облека за Спиење, Ноќна Облека, Лежалка, Свадба На Невеста, Ноќи На Меден Месец, Денот на Вљубените, Ноќи За Состаноци, Спална Соба, Забава За Долна Облека или Специјални Ноќи.①Подарок 100% Сосема нов и добро изработен.Овој женски секси фустан може да биде подарок за Вљубените, роденден или други годишнини. Пол : Женаматеријал : Сатинеклин : В Ѓердан : Без Ракави Се прилагодливи ремените за рамо : Yeslenge : Mini Package содржина : 1x Nightie Size USUK/AUEUBust Waist Length S4~66~834~3685cm/33.46"80cm/31.50"75cm/29.53"M8~1010~1236~3889cm/35.04"84cm/33.07"77cm/30.31"L12~1414~1638~4095cm/37.40"90cm/35.43"79cm/31.10"XL16~1818~2040~42101cm/39.76"96cm/37.80"81cm/31.89"Size : SUS : 4~6 UK/AU : 6~8 EU : 34~36 Bust : 85cm/33.46"Waist : 80cm/31.50"Length : 75cm/29.53"Size : MUS : 8~10 UK/AU : 10~12 EU : 36~38 Bust : 89cm/35.04"Waist : 84cm/33.07"Length : 77cm/30.31"Size : LUS : 12~14 UK/AU : 14~16 EU : 38~40 Bust : 95cm/37.40"Waist : 90cm/35.43"Length : 79cm/31.10"Size : XLUS : 16~18 UK/AU : 18~20 EU : 40~42 Bust : 101cm/39.76"Waist : 96cm/37.80"Length : 81cm/31.89" Краток Ракав. Маица. Жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата