Женска Секси Долна Облека За Боди аиживенг За Жени Црна Стилска Една Големина

Женска Секси Долна Облека За Боди аиживенг За Жени Црна Стилска Една Големина

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Стил : секси, забава, мода, секојдневен. Убаво и добро дизајнирано ви носи осветленост и стилски. Прилика : совршен избор за подароци На Вљубените, романтичен Ден на Вљубените, датум ноќ, божиќ вечер, меден Месец долна облека, Брачна ноќ, Божиќ, будоар пука, Моминска вечер, Годишнина, и секоја слатка ноќ. Лесна Нега : чипката за долна облека е прилично деликатна и се препорачува рачно миење и сушење. Ако имате било какви проблеми, можете да не контактирате во секое време. Ќе се потрудиме да ве направиме задоволни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата