Готју Фустани Женски Исечени Печатени Решетки Висок Струк Тенок Обвивка Здолниште Секси Проток Партија Мини Здолниште Мода Повик Висок Половината А-Линија Возбуд

Готју Фустани Женски Исечени Печатени Решетки Висок Струк Тенок Обвивка Здолниште Секси Проток Партија Мини Здолниште Мода Повик

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Големина : С Половината : 60-70см/23,62-27,56" колк : 84-104см/33,07-40,94" Должина : 39см/15,35" Големина : М Половината : 64-74см/25,20-29,13" Колк : 88-108см/34,65-42,52" Должина : 40см/15,75" големина : Л Половината : 70-80см/27,56-31,50" колк : 94-114см/37,01-44,88" Должина : 41,5 см/16,34" Големина : Xl половината : 76-86см/29,92-33,86" колк : 100-120см/39,37-47,24" должина : 43см/16.93" женска исечена печатена мрежа со висок струк тенок завиткан здолниште секси мини здолниште за забава мода секојдневен тенис фустан со возбудлив раб со висок струк опишете : големина : бидејќи здолништето е Помалку Еластично, ве молиме измерете ги половината и колковите пред да нарачате за да ја обезбедите вашата вистинска големина.Материјал : ова плисирано здолниште е направено од 95% полиестер + 5% спандекс (без истегнување), меко и удобно за носење, дише и апсорбира пот, лесно се мие и брзо се суши.Карактеристики : Мини Макси Здолниште Со Гаќи, Плисиран Стил, Дизајн На Скејт, Висок Струк, А-Линија, Здолниште Со Плисиран Раб, Странично Скриено Затворање На Патент За Лесно Облекување,Модна Облека, Пригода : ова женско плисирано здолниште е погодно за голф, тенис, секојдневно, училиште, плажа, униформа, забава и секојдневно носење. Ова плисирано здолниште е одлично за навивачки косплеј и многу модни девојки носат и тениски здолништа.Разноврсна : добро се комбинира со основни кошули, џемпери, кардигани, блузи за култури, блузи, палта, јакни, зимски хеланки, чорапи, чизми за снег и за стилски изглед во текот на целата сезона!Вклучете : здолниште од 1 парчиња Изработено од висококвалитетни и удобни материјали, не лесно оштетени. Долгите здолништа имаат уникатен шарм што ве прави достоинствени и елегантни. Лесен и лабав дизајн, совршен за носење во добро време. Погоден за различни прилики, може да носи личност дома или на работа. Тоа може да биде идеален подарок за вашата сакана или значаен друг; било да е тоа роденден, посебна пригода или едноставно да сакате да расипете некој што навистина го заслужува тоа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата