Хит Надворешни Производи Љубов Колиба Птица Гнездење Торбичка

Хит Надворешни Производи Љубов Колиба Птица Гнездење Торбичка

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Производите На Отворено Хит Ја Сакаат Торбичката За Гнездење Птици Колиба е едноставна опција за давање место за гнездење на вашите локални птици. Торбичката За Гнездење Птици е изградена од висококвалитетни природни влакна кои овозможуваат беспрекорно мешање во секој амбиент во дворот. Торбичката За Гнездење На Љубовната Колиба обезбедува безбеден и удобен простор за гнездење или засолниште за мали птици. Торбичката е подготвена за закачување и е лесен начин да ги задржите вашите локални диви птици наоколу. Едноставно ставете Ги Производите На Отворено Хит во вашето омилено дрво, вашата градина или предниот двор и гледајте како малите диви птици го прават својот дом веднаш до вашиот. Производите На Отворено Хит Ја Сакаат Торбичката За Гнездење Птици Во Колиба Обезбедува гнездење или засолниште за мали диви птици. Изработени од висококвалитетни природни влакна. Се вклопува во беспрекорно со секој амбиент во дворот. Подготвен да висат каде што сакате. Совршена алтернатива на поголема куќа за птици.

Параметри на производот

Стоката во категоријата