Дуртебеуа Машки Пуловер Дуксери И Дуксери Со Долги Ракави Дуксер Со Качулка Со Качулка со Џеб

Дуртебеуа Машки Пуловер Дуксери И Дуксери Со Долги Ракави Дуксер Со Качулка Со Качулка со Џеб

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Посегнете по Машкиот Дуксер Со Пуловер во фит и боја што е соодветен за вас. Омилен дуксер треба да биде еднакви делови удобен и стилски за да го поминете денот. Носете дуксер со качулка за пуловер на училиште, тренинзи, секојдневни прилики, па дури и некои работни средини. Ткаенината што ја отстранува влагата го прави паметен избор за вежбање бидејќи ја оддалечува потта од вашата кожа за да ви помогне да се чувствувате помалку испотени. Тоа е ултра разноврсно и долго носење благодарение на врвната конструкција со двојни зашиени шевови и армирани метални дупки. Стилот на пуловер ви овозможува да го носите преку маици и други врвови за погодност за слоевитост и дополнителна топлина. Аспираторот за врвки обезбедува прилагодено вклопување и ја одржува вашата глава заштитена од треска и слаб дожд. Спарете го овој секојдневен дуксер за мажи со вашите омилени шорцеви, тексас или други дно за да го комплетирате изгледот. Машинско Перење. Тенок Фит-Дизајниран Како Тенок Фит (Форма Фитинг). Ако За Редовно Вклопување, нарачајте ГОЛЕМИНА НАГОРЕ. Големина : Ве Молиме погледнете Ја Табелата Со Големини за детали. Нега - машина за перење. Легнете рамно за да се исуши. Паметна Ткаенина-материјалот е ткаен за да биде средно растеглив и дише, лесен за вклопување со различни типови на тело и да се загрее, но не и затнат. Дизајн-Повеќе трендовски џемпер со текстура на ткаење со добар избор на бои, отколку класичен дуксер со качулка. Добро за слоевитост. Повод-убава секојдневна облека, секојдневна/тренинг лесна качулка за пуловер. Добар избор за време на сезонската транзиција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата