Талија Отворено Хамак Ткаат Стол Со Челична Рамка, Во собата на 4, Портокалова, Црна

Талија Отворено Хамак Ткаат Стол Со Челична Рамка, Во собата на 4, Портокалова, Црна

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Без разлика дали барате да се впиете на сонце или да се напикате во агол со добра книга, нашиот стол за корпи на отворено е совршен додаток на просторот во вашиот двор. Одликувајќи се со прекрасно ткаење на импровизирана лежалка, нашиот стол обезбедува безвременски изглед на вашиот дом, истовремено обезбедувајќи крајна удобност. Составен од челична рамка и материјал од rан, ова шармантно парче е направено да трае со својата конструкција отпорна на временски услови и издржлива структура. Сигурно ќе станете вашето омилено место за одмор, нашиот сет за стол ќе ви трае со години. МОДЕРНО : со чисти линии совршено контрастирани со неговата тркалезна силуета, нашиот стол за кошница е идеален модерен додаток за вашиот надворешен простор. Завршено со тенки аголни нозе, овој стол не само елегантен, минималистички изглед, туку обезбедува и стабилна структура. ТКАЕЊЕ НА ИМПРОВИЗИРАНА ЛЕЖАЛКА : Нашиот стол има безвременска техника на ткаење на импровизирана лежалка која нуди неверојатна удобност и беспрекорен стил. Ткаени за совршено лулка на вашето тело во состојба на релаксација, овој стол е дизајниран за крајна удобност. ПОЛИЕТИЛЕНСКИ RАН : Со долготрајно ткаено седиште, овој стил не само што е неверојатно издржлив, туку обезбедува и разноврсен изглед. Рачно изработените детали од овој материјал овозможуваат ова парче беспрекорно да се вклопи со вашиот надворешен декор. ЧЕЛИЧНА РАМКА : рамката на овој стол се состои од челичен материјал, што го Прави овој неверојатно издржлив и Лесен за Одржување. Завршена со полирана црна боја, оваа рамка го нагласува нејзиниот модерен стил. ПОТРЕБНО Е СКЛОПУВАЊЕ : Потребно Е Одредено склопување за овој сет. Вклучени се сите упатства и алатки потребни за склопување. Ова доаѓа како сет од четири. Вклучува : Четири (4) Столици. Рамка Материјал : Челик. Материјал на седиштето : ЈПATАН. Боја На Стол : Портокалова. Рамка Заврши : Црна. Рачно Изработени Детали. Потребно Е Лесно Склопување. Димензии : 31,25 инчи длабок x 28,25 инчи широк x 33,50 инчи висок. Димензии на седиштето : 20,00 инчи длабок x 22,00 инчи широк x 14,75 инчи висок.

Параметри на производот

Стоката во категоријата