Кадимастерите Го Прават Тоа Подобро Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Кадимастерите Го Прават Тоа Подобро Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белите Кадимастери Го Прават Тоа Подобро Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Кадимастери Направете Го Тоа Подобро испечатено преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Параметри на производот

Стоката во категоријата