10к Бело Злато Круг Дијамант Еден Ред Моден Бенд Прстен Cttw

10к Бело Злато Круг Дијамант Еден Ред Моден Бенд Прстен Cttw

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Тип на Благороден Метал : 10кт Бело Злато Прибл. Грам Тежина : 3.9 Вкупно Скапоцен Камен Карат Тежина : 1/8 Примарен Дијамант Тип : Дијамант Примарен Скапоцен Камен Форма : Круг Примарен Скапоцен Камен Боја : Г-Х Примарен Дијамант Јасност : I2-I3 Примарен Дијамант Поставување : канал-сет Примарен Скапоцен Камен Карат Тежина : 0.13 Дијамант 2 Карат Тежина : Ниеден Скапоцен Камен 3 Карат Тежина : Никој 10k Бело Злато Круг Дијамант Еден Ред Моден Бенд Прстен 1/8 Cttw.

Параметри на производот

Стоката во категоријата