Јепанд Калено Стакло Случај За apple часовник За Жени Мажи, Заштитник На Екранот Целосна Заштитна Футрола За Тврди Браници За Iwatch Серија SE 1

Јепанд Калено Стакло Случај За apple часовник За Жени Мажи, Заштитник На Екранот Целосна Заштитна Футрола За Тврди Браници За

Во магацинот.
DEN 287.84
Тековен:

Пребарајте го нашиот бренд " Yepband " и ќе се појават илјадници ремени во боја и големина!!!●Компатибилни Модели : За Apple iwatch сите серии 8 SE 7 6 5 4 3 2 1персонализирајте го вашиот за iwatch (За Apple Watch Серија 8 SE ултра 7 6 5 4 3 2 1) според вашата lovingубов.●Надграден Водоотпорен Дизајн : куќиштето користи водоотпорен третман, ефикасно спречува дневна вода, влага да влезе и да се замагли, а не да влијае на чувствителноста на допир на ивоч. Одговара за повеќето видови спортови во затворен простор и на отворено. ЗАБЕЛЕШКА : не е погоден за длабока хидроизолација, како што се сурфање и пливање.①Футрола За заштитник На цел Екран : Изработена Од врвен тврд мат компјутерски материјал, вграден 9Ч заштитник на екранот од калено стакло. Оваа кутија за часовници со јаболка го покрива екранот на часовникот со јаболка и закривените рабови, го штитат вашиот часовник од гребнатини, испукани и испакнатини.● Лесно преземање . Исклучителна изработка и Стилски дизајн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата