Удобно перење Од Маица Со Долги Ракави Маица Обоена Во Облека На Ханес

Удобно перење Од Маица Со Долги Ракави Маица Обоена Во Облека На Ханес

Во магацинот.
DEN 236.32
Тековен:

5.5 мл./yd2, САД расте, 100% ringspun памук; Облека обоена; Twill вратот лента; Рамо до рамо за издржливост; двослоен дрес хауба; Ребрести, поставени во јака и манжетни; вратот со покривка со рамен јака за да ја задржи својата форма; Двојно игла шиење во текот; Опуштено вклопување; UCSA11285. 100% Рингспун Памук. Удобно перење Од Маица Со Долги Ракави Со Маица Обоена Во Облека На Ханес. Среден слој. Јакна. Пешачење. Зимски Секојдневен. Мажи. Машко. Бетонска Сива Боја.

Параметри на производот

Стоката во категоријата