Жените Чиста Цветни Чипка Пижами Долна Облека Во Собата Висок Половината Облека За Спиење Градник И Гаќи Ноќна Облека SXL

Жените Чиста Цветни Чипка Пижами Долна Облека Во Собата Висок Половината Облека За Спиење Градник И Гаќи Ноќна Облека SXL

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Информации за производот : . Материјал : Акрилик,полиестер. Сезона : Четири Сезони. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Информации за производот : . Декорација : Почва. Должина На Облека : Редовна. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Тип Ракав : Редовни. Како да се мие : Се Препорачува Со Ладна Вода / Не / Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Поставете табела За Долна Облека : . Големина : S Биста : 70cm/27.56" Половината : 64cm/25.20"Големина : M Биста : 74cm/29.13" Половината : 68cm/26.77"Големина : L Биста : 78cm/30.71" Половината : 72cm/28.35"Големина : XL Биста : 82cm/32.28" Половината : 76cm/29.92"Големина : xxl биста : 86cm/33.86" половината : 80cm/31.50"Големина : Xxxl биста : 90cm/35.43" половината : 84cm/33.07"Големина : xxxxl биста : 94cm/37.01" половината : 88cm/34.65"големина : xxxxl биста : 98cm/38.58" половината : 92см/36.22" секси долна облека За Жени плус големина. секси комплети за долна облека со плус големина за жени со облини без меѓуножје. валентин долна облека за жени плус големина. Детали Фестонирам, Лак, Цветни. Ве молиме Погледнете Ја Големината Одговара, Што е На Последната Слика на Предметот. Материјал Чипка, Ткаенина Малку. Многу За Секојдневниот Живот, годишнини,Денот на вљубените,Брачна Ноќ,Ноќ на меден месец, Убава Идеја За Подарок за Вашата Девојка. Градник Тип Долга Линија Бралети, Гаќи Тип Краток.

Параметри на производот

Стоката во категоријата