Сохо Цимоне Цветни Волна Површина Килим, Слонова Коска Мулти, 6 ' 6 ' Круг

Сохо Цимоне Цветни Волна Површина Килим, Слонова Коска Мулти, 6 ' 6 ' Круг

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.000 производи на SAFAVIEH денес.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Сохо област килимите се рачно тафтувани за перница-меко чувство под нозете. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Висина на купот : 0,5 инчи. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100. Прекрасната јасност на бојата е прикажана во огромен број ретро-мод мотиви и цветни букети во оваа впечатлива колекција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата