Кралската 6 Призма Изберете, Јасно, Кт

Кралската 6 Призма Изберете, Јасно, Кт

Во магацинот.
DEN 777.60
Тековен:

Одликувајќи се со атрактивна форма на призма, Кралската Призма Избира во јасна боја, се совршен начин за разубавување на секоја презентација на пијалоци. Овие привлечни мешалки, со димензии 6? во должина, се совршени за мартини или специјализирани пијалоци. Изработен од пластика со врвен квалитет, овој заострен крај пластичен избор е издржлив, како и практичен. Додавајќи малку луксузна возбуда на пијалоците, овие јасни Кралски Призми Се одличен додаток на високите резерви на коктели. Кралската 6 " Призма Изберете, Јасно, 500 Кт.

Параметри на производот

Стоката во категоријата