Кингстон Месинг КБ3401БЛ Викторија 4 Центарсет Тапа За Бања Со Една Рачка, Полиран Хром

Кингстон Месинг КБ3401БЛ Викторија 4 Центарсет Тапа За Бања Со Една Рачка, Полиран Хром

Во магацинот.
DEN 645.60
Тековен:

Враќајќи се во ќошињата и куриозите на дизајнот од Викторијанската Er, оваа славина дише модерна извонредност во перформансите додека зрачи со гроздобер раскош. Славините за бања со една дупка обезбедуваат порационализиран изглед. Исто така, тие ќе овозможат вашата бања да изгледа попространа со ограничениот контра простор што го бараат. Викторијанската славина за бања со една рачка со скокачки одвод и нејзината избрана цврста конструкција од месинг и врвна полирана хромирана завршница гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Негувајте Ја Гроздобер Европската аура и нејзината трајна издржливост во вашиот дом со овој прекрасен прибор. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Цврста месинг конструкција. Топката собранието кертриџ. Инсталација на монтирање на палубата. 1/2 " -14 нпсм врска. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на вода на 60 ПСИ. 3-13/16" Излив Дозвола. 6-7/16" Излив Дофат. 6-1/8" Висина На Изливот. Лесно ракување со една рачка. Вклучува појавување заврши скокачки мозоци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата