Двор Алина Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих, 7'10 7'10 Тркалезна, Црна Беж

Двор Алина Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих, 7'10 7'10 Тркалезна, Црна Беж

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот . Сафавиех разви специјален ткаен сисал кој постигнува сложени дизајни кои се толку лесни за одржување, едноставно го чистите вашиот килим со градинарско црево. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови .Продавница Safavieh на . Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата