Ли Женска Права Нога Брчки Се Спротивстави На Истегнување Панталони

Ли Женска Права Нога Брчки Се Спротивстави На Истегнување Панталони

Во магацинот.
DEN 558.40
Тековен:

Ли Женска Права Нога Брчките Се Спротивставуваат На Истегнување На Пантли Женска Права Нога Отпорност На Брчки Панталоните за Истегнување имаат опуштено вклопување и се направени од врвна ткаенина за истегнување за удобност и издржливост. Направени од материјал без брчки, овие панталони ќе изгледаат остри цел ден, така и вие. Среден пораст. Права нога. Ткаенина без брчки. Исечете ги предните џебови. Назад пикадо. Памук 71%, Полиестер 26%, Спандекс 3%. Стил# 4637592.

Параметри на производот

Стоката во категоријата