Кристал Аб

Кристал Аб

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

кристал сетер топла фикс стакло камења се применуваат со кристал сетер топла фикс апликатор продаваат одделно на речиси секоја површина овој пакет содржи седумдесет и две топла фикс стакло камења на еден 3 1 4х2 1 4 инчен подлога лист увезени Кристал Сетер Топла-фикс Украси.

Параметри на производот

Стоката во категоријата