Фиа Ад. ТР42-СИВА ФИАТР42-СИВА 16-ТАКОМА ТР ЗАДНОТО СЕДИШТЕ ПОКРИЕ сива Одговара изберете: -ТОЈОТА ТАКОМА

Фиа Ад. ТР42-СИВА ФИАТР42-СИВА 16-ТАКОМА ТР ЗАДНОТО СЕДИШТЕ ПОКРИЕ сива Одговара изберете: -ТОЈОТА ТАКОМА

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Фиа Ад. 16-17 ТАКОМА ТР ЗАДЕН 40/60 КАПАК НА СЕДИШТЕТО Сив Капак На Седиштето Wrangler Прилагоден Капак На Седиштето Wrangler Прилагоден Капак На Седиштето; Ќебе За Седло; Сиво; Поделено Седиште; 40/60 w/Прилагодливи Потпирачи За Глава; Вграден Централен Безбедносен Ремен; Преклопен Рамен Потпирач за Грб; КАРАКТЕРИСТИКИ : Напредниот Дизајн Создава Динамична Состојба на Уметничкиот Ентериер. Форма-Одговара Заврши Околу-Дизајн. Повеќенасочни Калапи За Истегнување На Контурите На Седиштето. Лесно Инсталирање со супер-ЗАФАТ На Системот За Прицврстување Отпорен на Лизгање. Инсталира Во Минути Без Потребни Алатки. Кул Во Лето; Топло Во Зима. Ткаенина За Ќебе За Седло Отпорна На Абење. Рачно Миење; Капе Суво. Тестирано Возило Пред Инженерско Одобрување. Боја брза и ОТПОРНА НА УВ. Повеќе од дваесет и пет години Фиа е лидер во квалитетно и иновативно текстилно инженерство за автомобилскиот резервен пазар. Со главниот фокус на крајниот корисник, Фиа разви иновативни дизајни и во внатрешни и во надворешни сопствени додатоци. Одговара Изберете : 2016-2023 ТОЈОТА ТАКОМА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата