он. Маса Статив Со Топката Главата, 5. Во

он. Маса Статив Со Топката Главата, 5. Во

Во магацинот.
DEN 799.84
Тековен:

Онн. Масата и Рачниот Статив се се што ви треба за да ја добиете снимката со вашиот компактен дигитален фотоапарат, камера, паметен телефон или акциона камера. Онн. Масата и Рачниот Статив го олеснуваат добивањето подобри и поостри фотографии во секое време. Да се биде супер компактен, тоа е стативот за носење насекаде каде што треба да се чува во торбата со камерата. Неговиот професионален дизајн на топчеста глава ги прави и поликарбонатните нозе со нелизгачки гумени стапала го прават исклучително стабилен. Изнесува 5,25" високо и исто така доаѓа со адаптер За Go Pro и Паметни Телефони. Кога ќе се свитка, можете да ги фатите нозете за да може да се користи и како рачна монтажа. Тој е ултра силен со 1,2 килограми. капацитет. Високи до 5,5. За компактни камери, паметни телефони и гопро камери. Идеален за надворешна употреба. Компактен, во движење дизајн. Нелизгачки гумени стапала. Поддржува до 2,2 килограми. Топчеста глава со конец од 20 УНЦ. Што има во кутијата? 1 Статив На Маса, 1 Држач За Гопро, 1 Адаптер За Паметни Телефони и 1 Торбичка за Врвки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата