Јужен Свиок Фт Лизгање Фрли Плови1-3 4 2пк

Јужен Свиок Фт Лизгање Фрли Плови1-3 4 2пк

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Сите наменски лизгачки плови за вртење се идеални за риболов на езеро или поток. Едноставно отстранете го приклучокот и наполнете плови со вода за да ја добиете саканата тежина на леење. Лесен за употреба со различни апаратури за мамки и мамки. Контрола длабочина Со јужна Наведнуваат лизгачки боббер запре. Идеален за риболов на езеро или поток. Лесен за употреба со различни апаратури за мамки и мамки. 6 Парчиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата