Каролини Богатства SS8480PTHD Ѕвездена Ноќ Златен Ретривер Пар Држачи За Тенџере, 7, 5HX7, 5W, повеќебоен

Каролини Богатства SS8480PTHD Ѕвездена Ноќ Златен Ретривер Пар Држачи За Тенџере, 7, 5HX7, 5W, повеќебоен

Во магацинот.
DEN 366.24
Тековен:

Каролини Богатства SS8480 PTHD Ѕвездена Ноќ Златен Ретривер Пар Држачи За Тенџере, 7, 5 HX7, 5 W, повеќебоен Пар Држачи За Тенџере со специфични уметнички дела На Златен Ретривер од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Овој Пар Држачи за Тенџере е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Пар Држачи За Тенџере.

Параметри на производот

Стоката во категоријата