Санвиглор Женски Елек Кошули Блузи Без Ракави Тенкови Со Еднобојни Тренинзи Врвна Атлетска Маица Летна Блуза На Вајт

Санвиглор Женски Елек Кошули Блузи Без Ракави Тенкови Со Еднобојни Тренинзи Врвна Атлетска Маица Летна Блуза На Вајт

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Резервоар За Јога, Кошули Со Елеци Без Ракави, Обични Врвови За Вежбање, Летни Спортски Резервоари Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Светло Сина, Бела, Розова Големина : С, М, Л, XLMaterial : 94% Полиестер 6% Еластанеклин : Деколте На Екипажот : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимакарактеристики : 1.Основен Резервоар За Јога : Мазен материјал во добра дебелина, полиестер и еластан материјал му дава убава текстура и уникатна.2. Дизајн : вратот На Екипажот, тенкото вклопување овозможува лесно слоевитост над секој градник, ви нуди максимална удобност. Бидете ладни за време на тренинзите.3. Лесна За Носење : Лесната, мазна ткаенина дизајнирана за брзо сушење е доволно разноврсна за секоја активност од тренинзи до модни облеки.4. Прилики : нашата маичка со резервоар за атлетски перформанси што дише е одлична за сите намени без разлика дали е за вежбање јога или трчање до патување и многу повеќе.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Врвови На Резервоарот За Јога : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Резервоар За Јога, Елек Без Ракави На Екипажот, Јога Кошули во Теретана, Тенки Врвови за Јога. Материјал-94% Полиестер 6% Еластан ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Резервоари За Вежбање, Без Ракави, Цврста Боја, Брзо Сушење, Изгледа Секси и Шармантно. Ве Одржува Ладни Кога Спортувате. Вратот на екипажот, Тенкото Вклопување Овозможува Лесно Слоевитост Над Секој Градник, Ви Нуди Максимална Удобност. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Вежбање, Јога, Трчање, Теретана, Атлетика, Тренинг, Вежбање или Само Секојдневно Носење. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини На Сликата Со Големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата