Женски Обични Лабави Панталони Еластични Копчиња Со Висок Струк Дното Лејди Џебови Харем Панталони

Женски Обични Лабави Панталони Еластични Копчиња Со Висок Струк Дното Лејди Џебови Харем Панталони

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Забелешка : Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. 1.Пакет : 1 х Женски Панталони2.Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење. Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистинската Точка Може Да Се Разликуваат Малку Од Подолу Слики, Ви Благодариме за Вашето Разбирање (1 инч = 2,54 см). Големина шема . Големина НА ознака С : Големина НА САД : (4) - - - - - Биста : (25.2") -Должина : (40.2"). Таг големина М : Сад Големина : (6) - - - - - - Биста : (26.8") -Должина : (40,6"). Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Биста : (28.3") -Должина : (40,9"). Големина НА ОЗНАКА XL : Големина НА САД : (10) - - - - - Биста : (29.9") -Должина : (41.3"). Големина на ознака 2 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Биста : (31.5") -Должина : (41,7"). Големина на ознака 3 XL : Големина НА САД : (14) - - - - - Биста : (33.1") -Должина : (42.1"). Ознака големина 4 XL : Големина НА САД : (16) - - - - - Биста : (34.6") -Должина : (42,5"). Големина на ознака 5 XL : Големина НА САД : (18) - - - - - Биста : (36.2") -Должина : (42,9"). Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавницаВОДСТИЛ доо. Висококвалитетен и сосема нов дизајн, целиот предмет има контурирано, идеално, женско вклопување. Посета на нашата Продавница " WODSTYLE доо", ќе го најдете она што ви треба!. Совети за носење : Модерен И Стилски Дизајн Е Совршен За Да Одговара со вашите омилени Блузи, Кошули, Блуза и сл. Уживајте Во Меките Панталони За Облекување На Допир. Погоден за Различни Прилики : Секојдневно, Секојдневно Носење, Активност на Отворено, Состаноци, Спорт, Училиште, Патување, Одмор, Основни итн. Сигурни сме дека Нашите Женски Панталони ќе Станат Важни Предмети во Вашата Гардероба. Материјал : Полиестер. Карактеристики : Џебови,Лабава,Преголема,Еластична Половина. Стил : Панталони,Панталони. Тип : Харем. Должина : Целосна Должина. Модел : Цврст. Тема : Бохо, Лето, Секојдневен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата