Компјутерско Биро, Домашна Канцеларија, Лаптоп, Фиоки За Складирање, 48 Л, Работа, Дрво, Ламинат, Орев, Средината На Векот

Компјутерско Биро, Домашна Канцеларија, Лаптоп, Фиоки За Складирање, 48 Л, Работа, Дрво, Ламинат, Орев, Средината На Векот

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Исклучителниот стил и исклучителната функционалност го прават ова компјутерско биро со складирање извонредно парче за домашна канцеларија. Карактеристична, бранувана шема на предната фиока дава волшебен визуелен ефект и додава неочекуван елемент на текстура. Копчињата за златни фиоки и деталите на нозете носат суптилен допир на глам. Нозете од цврсто дрво, кои се тркалезни и имаат заострена форма, мешаат цврста конструкција со шик дизајн. Завршено во ламинат со изглед на орев со реални варијации на бои, оваа модерна работна маса од средината на векот содржи 1 фиока за складирање и 2 ормари за складирање материјали за пишување и канцелариски материјали. Со својот разноврсен дизајн, ова биро за лаптоп може да послужи и како табела за акцент. Компјутерско биро во модерен стил од средината на векот со складирање во финиш со изглед на дрво од орев. 1 широка фиока за складирање и 2 ормари нудат простор за чување предмети и одржување на нередот на работната површина слободен. Впечатливите детали за дизајнот вклучуваат : уникатна, бранувана текстура на предниот дел на фиоката; златни детали на елегантните, тркалезни нозе од цврсто дрво; четкани метални копчиња во златна завршница; лизгање на метални фиоки; и завршени ентериери во сите области за складирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата