Независна Трговија Копродукции. Женски Лесен Исечен Дуксер Со Качулка

Независна Трговија Копродукции. Женски Лесен Исечен Дуксер Со Качулка

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Независна Трговија Копродукции. Женска Лесна Исечена Маичка Со Качулка Големина до 2 XL - 6,5 мл./yd2 (САД) 10.8 мл./Lvd (CA), претходно перено 80/20 прстен врти памук/полиестер мешавина руно со 100% памучно лице, 40 синглови камо бои има водени камофлажни отпечатоци сплит бод двојна игла шиење на сите шевови 3/8" рамен drawcord Twill вратот лента 1x1 ребра на muffssewned eyelets Tear далеку етикета ова руно додава убав допир НА пријатна топлина во секој студен ден, влажен, ветровит или на друг начин. Руното е вашиот кадифен, топол и сув одговор на верзијата на мајката природа за ладно течно сонце и ветер. Тоа е супер лесен и удобен дел за целата година. Водоотпорен или ветробран руно не се користи само за неочекувани лоши временски услови и спречување на дожд и ветер, но исто така може да се користи како секојдневен повик јакни да се задржи топло. Можете лесно да ја преклопите оваа јакна од ветробран. Совршен за сите активности на отворено, како што се крстарење, трчање, возење велосипед, качување, пешачење, патување, авантури на отворено, кампување и пешачење. Исто така одлично за секојдневно носење и вежбање. Оваа јакна ја има целата удобност што ја чекавте за време на преодните сезони.

Параметри на производот

Стоката во категоријата