Софија Инвалидска Количка, Фрлија И Патерици Во собата за 18 Кукли, Топло Розова

Софија Инвалидска Количка, Фрлија И Патерици Во собата за 18 Кукли, Топло Розова

Во магацинот.
DEN 271.52
Тековен:

Софија Од Тимсон детска инвалидска количка и комплет за патерици има инвалидска количка со реална подвижност, две патерици, две гипс и завој. Инвалидската количка за кукли има големи црни тркала, се движи напред и назад, а помалото предно тркало се движи во сите правци. Инвалидската количка се преклопува за лесно складирање. Има и подвижни сопирачки за заклучување, потпирач за раце, потпирач за нозе што може да се преклопи, рачки за туркање, потпирач за грб и раб за туркање. Фрла отворени и затворени. Еластичниот завој има кука и петелки за да ја прицврстите на вашата кукла или кадифен пријател! Направено за 18 " Кукли, комплетот е компатибилен со Кукли На Софија, кукли Од Американска Девојка, Мојот Живот како кукли, кукли Од Нашата Генерација, плишани животни и многу повеќе! Кукли не се вклучени. ВКЛУЧУВА : Сет вклучува кукла инвалидска количка, нога фрлија, рачниот зглоб, завој заврши и две патерици (ве молиме запомнете : избрани патерици во парк; розова или сребрена). ЕДУКАТИВНА ИГРА : Вашето малечко може да научи за различноста, безбедноста, повредите и заздравувањето, помагањето и грижата со привлечната игра!. ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Одлична идеја за подарок за мало заинтересирано да игра "лекар" или "медицинска сестра" или да се опорави од повреда. НАПРАВЕНО за Кукли од 18 инчи : Совршено За Кукли На Софија Од Тимсон Кидс, Кукли Од Американска Девојка, Мојот Живот како кукли, кукли Од Нашата Генерација и многу повеќе (кукла не е вклучена). НЕОГРАНИЧЕНИ СЦЕНАРИЈА : Користете сами Или комбинирајте со Софија Од Тимсон Детски Медицински Комплет со часови преправајте се дека играте" исцелување "и" поправање " кукли и кадифни животни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата