Пионерската жена што се повлекува од фармерки за подигање

Пионерската жена што се повлекува од фармерки за подигање

Во магацинот.
DEN 959.68
Тековен:

Современиот стил се среќава со крајната удобност со везените фармерки на пионерската жена. Тие се фалат со разигран вез на задниот дел за додаден стил, додека широк лента за половината со скриена еластична влече без напор. Завршени со пет џебови за да ги задржат функционални колку што се модерни. Исклучиво на. Материјал : 56% памук/28% полиестер/14% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување, подигање. Rise and Inseam : Висок пораст, 32 ”inseam. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Стил од 5 џеб. Карактеристики : Широк лента за половината со скриен еластичен, контраст вез во задниот џеб; Истегнување ткаенина. Womanената Пионер се повлече од фармерките за подигање за жени. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Параметри на производот

Стоката во категоријата