Табела за анатомија на фабриката „Ступел индустрии“ Гроздобер научна илустрација дизајн од непознат уметник

Табела за анатомија на фабриката „Ступел индустрии“ Гроздобер научна илустрација дизајн од непознат уметник

Во магацинот.
DEN 720.00
Тековен:

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : Секој компјутер е рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од непознат уметник.

Параметри на производот

Стоката во категоријата