Garanimals бебешки момчиња цврсти панталони од руно, големини 6 9м-24м

Garanimals бебешки момчиња цврсти панталони од руно, големини 6 9м-24м

Во магацинот.
DEN 271.84
Тековен:

Што е супер мека и симпатична додаток за гардероба за момче? Цврсти панталони од руно од гаранимали кои имаат лесен, повлечен дизајн. И погоди што? Тие исто така прават одличен подарок за него! Повлечен стил. Еластична половината за дополнителна удобност. Тело на руно; Цврст тон. Маслиново/морнарица/црна : 80% памук/20% полиестер; Темно сива хедер/средна сива боја : 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Панталони од руно момчиња од Гаранималс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата