Уникатни поволни цени, женско случајно момче, карирано копче надолу од фланелна кошула

Уникатни поволни цени, женско случајно момче, карирано копче надолу од фланелна кошула

Во магацинот.
DEN 367.84
Тековен:

Класична карирана кошула со копче надолу се меша во лесно со најразлични стилови. Оваа удобна карирана кошула со копче донесува класичен стил со јака, предниот џеб и кратки ракави. Опуштеното вклопување е удобно и ви дозволува да го облечете влече или да се дружите. Лесен пар со фармерки и панталони. Повод : Кафуле, социјални активности, работа, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи S (висина : 5'6 ", Градите : 34 инчи, половината : 26 3/4 инчи, колк : 38 инчи, тежина : 131 фунти). -Најдобро гарнир на половината - Ширина на рамото 33 - 25 14 3/4s 35 - 27 - - 15 1/4m - 37 - 29 15 3/4 L - - 40 - 32 16 3/8xl 43 - 35 - - 17 Единствени поволни цени за женско случајно момче карирано копче надолу од фланелна кошула 100% памук. Увезен. Предниот џеб. Копче надолу. Краток ракав. Машински миење ладно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата