Без граници на ткаени модни врвови на јуниорите

Без граници на ткаени модни врвови на јуниорите

Во магацинот.
DEN 391.84
Тековен:

Поставете ги своите глетки на оваа изјава на врвот од без граници. Овој ткаен моден врв ги карактеризира ракавите на трепет со детали за капчиња и слатка чипка што е сигурно да се забележи. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : M. Опуштено вклопување. Тркалезен врат со јака за исечоци од чипка. Печатење на сите; Флетер ракави со детали за капчиња; чипка на чипка. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Ткаен моден врв за јуниори од без граници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата