Вашата зона, капакот на перницата за тело, долга коса, ванила сон, 52

Вашата зона, капакот на перницата за тело, долга коса, ванила сон, 52

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Сакате совршен капак за перница на телото? Перницата за тело со крзно од вашата зона супер меко крзно е совршено решение. Колекцијата на перници за крзно од крзно од вашата зона супер меко крзно вклучува факс, долга коса и плочки од крзно од плочки. Можете да ги соберете сите за да одговараат со секој декор на соба и да поставите. Ткаенината вашата зона е супер мека, пријатна, луксузна и удобна. Овој висококвалитетен материјал сигурно ќе ви даде мирен ноќен сон. Скриениот патент од страната на перницата ви овозможува удобно да ја ставите и да ја отстраните перницата. Ова исто така гарантира дека перницата останува совршено во случајот. Вметнувањето на перницата за тело се продава одделно. Мерките за покривање на перницата на вашата зона на телото на 20 "x 52 ". Покривот за перница на вашата зона е машина што може да се пее за лесна нега. Добијте ја вашата покривка за перница за телото на зона денес! Бренд : Вашата зона - ексклузивна!. Големина : капакот од 20 "x 52" - одговара на повеќето перници на телото. Грижа : Машинско миење за да се освежи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата