Елементи женски плус големина кожа блејзер

Елементи женски плус големина кожа блејзер

Во магацинот.
DEN 560.00
Тековен:

Eloquii Elements е колекција на покачени стилови за модата со плус големина. Секое парче е дизајнирано со одлично вклопување и стил на ум, за да се справат со модните потреби на денешната модерна, жена која е штетна од стилови. Само на. Елоквии елементи - секојдневна мода по чувство на добри цени. Прилагодено вклопување со 1 Затворање на копчињата Функционални џебови за заварување на заварување целосно поставени хитови под колкот веган, кожен модел е 5'10 "Носена големина 14 должина на моделот е 30 1/2" Суво чисто, не се сува суво, не извртувајте или лежејќи лежејќи рамно за да се исуши, не пеглајте.

Параметри на производот

Стоката во категоријата