Сандали за кросовер на платформата Бринли Ко.

Сандали за кросовер на платформата Бринли Ко.

Во магацинот.
DEN 271.84
Тековен:

Започнете ја вашата гардероба нагоре со сандалата Винита од Бринли Ко. Нејзините ленти за крцкање на пети и деталите за изложеност на надворешната страна се апсолутно прекрасни, а нејзината синтетичка плутачка потпетица и придружба на платформата 1 1/2 "го комплетира овој изглед на шик. Перно-манџа обезбедува целодневна удобност, а еден дно ѓон обезбедува дополнителен зафат каде и да ги земате овие чевли. Достапно во цветна шема. Висина на потпетицата : 3-инчен. Тип на потпетица : Платформа. Висина на платформата : 1 1/2-инчен Ширина на чевли : средна. Тип на затворање : тока и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата