17-5674-00-НСФ Опашка Светилка Задна Лева Внатрешна Лх Нова Не-Предводена Кореја Изградена

17-5674-00-НСФ Опашка Светилка Задна Лева Внатрешна Лх Нова Не-Предводена Кореја Изградена

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Ое-споредлив ремен (без пигтаил" конектор) за инсталација без проблеми" одредбите за монтирање споредливи со ОЕ обезбедуваат пад на прецизното поставување Ригорозни и забрзани тестови за возење велосипед за да се обезбеди квалитет и издржливост На услугата на производот Специјално На површината на објективот спречува замаглување и избледување обезбедувајќи соодветно осветлување и оперативна безбедност Ги Исполнуваат или надминуваат стандардите ЗА точки/САЕ со особено внимание за фотометриска и безбедносна усогласеност 17-5674-00-1 нсф опашка светлина светилка задниот лево внатрешна лх нова не-предводена кореја изградена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата