Калифорнија Чадор 7. фт. Пацифик Патека Серија Алуминиум Патио Чадор Со Олефин Ткаенина

Калифорнија Чадор 7. фт. Пацифик Патека Серија Алуминиум Патио Чадор Со Олефин Ткаенина

Во магацинот.
DEN 1118.40
Тековен:

Откријте сеопфатна рамнотежа на функцијата и стилот Со Калифорнискиот Чадор 7,5 стапки. Пацифик Патека Серија Алуминиум Патио Чадор Со Олефин Ткаенина. Опремен со пространа, отпорна На временски Услови Олефинска крошна, овој чадор обезбедува доволно сенка без да ја совлада поставката на вашиот двор. Лифтот на чудакот овозможува непречено, лесно отворање и затворање, а одделно контролираната функција за притискање до навалување ве одржува добро засенчени додека сонцето го поминува својот тек низ небото. Овој традиционален чадор во пазарен стил се нуди во вашиот избор на достапни бои на крошна и опции за завршна обработка на столбови за да го прилагодите изгледот на вашиот надворешен простор за живеење. Димензии : 90 дијамант. х 95.2 Ч во. Обезбедува 7,5 стапки. на сенка. Олефинската крошна подготвена за временски услови се спротивставува на елементите. Издржлив алуминиумски столб со 1,5-инчи. дијам. Лесно чудак лифт и притисни копчето навалување карактеристики. 8 алуминиумски ребра за силна поддршка на крошна. Изберете од достапните бои во сенка и завршетоци на столбови. Класичен акцент во стилот на пазарот за вашиот двор. Идеален за станбена употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата